Strona GłównaPolecaneO firmieKontaktRegulaminMoje Konto
Jesteś tutaj: www.Lakierniczy.pl »
Dzisiaj jest 18 styczeń 2021, poniedziałek.

NOWOŚĆ SATA 2017SATA 2013 katalog

Chicago Pneumatic wiosna 2010 katalog

Chicago Pneumatic wiosna 2010 katalog

Master Pneumatic

Regulamin serwisu Lakierniczy.pl oraz zasady realizacji zamówień.

1. Składanie zamówień.
Zamówienie przyjęte za pośrednictwem sklepu internetowego Lakierniczy.pl muszą zostać potwierdzone telefonicznie lub e-mailowo. Nie realizujemy zamówień, których nie udało się potwierdzić w ciągu 7 dni. Zamówienie nie potwierdzone zostaje automatycznie skasowane. Zamówienie składane jest na odpowiednim formularzu umieszczonym na stronie internetowej. Zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji w przypadku zamieszczenia na formularzu zamówienia niekompletnych lub błędnych danych.
Zamawiający może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia tylko przed jego zatwierdzeniem i wysłaniem. Każde następne zamówienie złożone na odrębnym formularzu zamówień traktowane będzie jako osobne zamówienie.
Istnieje możliwość zamówienia towaru bez rejestracji kontaktując się bezpośrednio z obsługą sklepu poprzez e-mail lub telefonicznie.

2. Warunki dostawy.
W zależności od dostępności zamówionego produktu czas realizacji zamówienia wynosi 0-7 dni roboczych. Przesyłka dociera do Klienta zwykle następnego dnia od wysyłki w godzinach od 10 do 18. W zależności od dostępności i popularności produktu czas realizacji może się wydłużyć. Przesyłki nadawane w piątek docierają w poniedziałek. Na specjalne życzenie zamówiony towar może zostać dostarczony w sobotę za dodatkową opłatą. Istnieje możliwość obserwacji, co dzieje się z zamówioną przesyłką sprawdzając to na stronie www.SIODEMKA.pl. Realizacja zamówienia dotyczy obszaru Polski. Zamówień do realizacji za granicą dotyczą oddzielne zasady terminowe i cenowe. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyn po uprzednim poinformowaniu zamawiającego.


3. Bezpieczeństwo przesyłki.
Produkty, które zostaną zamówione będą doręczone wprost pod wskazany przez Państwa adres w zależności od wybranego przez Klienta sposobu dostawy sprawdzoną przez nas firmą kurierską DPD. Zamówiony towar jest wysyłany w oryginalnym opakowaniu, odpowiednio zabezpieczonym.
3.1. Zasady odbioru przesyłki
Przed przybyciem kuriera:
a) Klient oczekujący na przesyłkę powinien przed przybyciem kuriera przygotować odpowiednie narzędzie, którym będzie mógł przeciąć taśmy i opakowanie zewnętrzne przesyłki w celu sprawdzenia zawartości przesyłki,
b) jeśli w trakcie zamawiania Klient wybrał opcję płatności “gotówka przy odbiorze” należy przygotować kwotę do zapłaty.
W obecności kuriera:
a) po przyjeździe kuriera należy w jego obecności sprawdzić stan zewnętrznym przesyłki,
b) pokwitować i opłacić przesyłkę, o ile nie była opłacona wcześniej przelewem,
c) rozpakować i sprawdzić stan towaru oraz zgodność zawartości
Jeżeli wystąpią jakiekolwiek nieprawidłowości (uszkodzenia mechaniczne lub niezgodność zawartości) należy zażądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody. W protokole należy odnotować poniższe dane:
- informacje o oznaczeniach ostrzegawczych na zewnątrz opakowania, rodzaj oraz kolor opakowania oraz taśmy klejącej,
- informacje o zabezpieczeniu przesyłki z zewnątrz i wewnątrz opakowania (karton, wypełnienie),
- informacje o uszkodzeniach (które elementy i w jaki sposób zostały uszkodzone) lub którego elementu brakowało.
Zaistniałe zdarzenie należy niezwłocznie zgłosić telefonicznie i przesłać kopię protokołu szkody (fax-em, skan e-mailem lub pocztą tradycyjną ) do Lakierniczy.pl.

4. Koszty przesyłki.
Koszt przesyłki w wysokości wynikającej z rozmiaru i wagi przesyłki ponosi odbiorca (zamawiający). Informacja o wysokości opłaty związanej z wysyłką pojawia się na etapie składania zamówienia w procedurze wyboru sposobu dostawy. Opłatę doliczamy do wartości całego zamówienia realizowanego jednorazowo.

5. Warunki płatności
Na etapie zamawiania produktu Klient wybiera formę płatności:
a) "ZA POBRANIEM" czyli opłacenie przesyłki przy odbiorze prosto do rąk kuriera dostarczającego przesyłkę
b) "PRZEDPŁATA NA KONTO" czyli klient wpłaca kwotę za towar na konto Lakierniczy.pl : O 1 w Ząbkowicach Śl. 1-go Maja 16 57-200, ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE nr konta 11 1020 5138 0000 9902 0138 1698
c) "PŁATNOŚĆ ZA POŚREDNICTWEM PRZELEWU ELEKTRONICZNEGO"
Zamówiony towar zostaje wysłany bezpośrednio po odnotowaniu wpłaty na konto wskazane powyżej. Firma posiada bankowe konto internetowe zatem przelewy elektroniczne realizowane na bieżąco są odnotowywane na bieżąco.

6. Warunki gwarancji.
Wszystkie produkty w sklepie www.Lakierniczy.pl posiadają gwarancję. Gwarancja ważna jest wraz z dowodem zakupu ( paragon, faktura ), który należy okazać. Gwarancja i sposób jej realizacji jest zależny od warunków ustalonych przez konkretnego producenta. Precyzyjne warunki gwarancji określone są w karcie gwarancyjnej.


7. Jakość produktów.
Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie internetowym www.Lakierniczy.pl są oryginalne, nowe i pełnowartościowe, pochodzą z legalnych źródeł, najczęściej od producenta, Generalnego Dystrybutora, Generalnego Importera lub są w oficjalny sposób importowane przez naszą firmę. Wszystkie posiadają gwarancję określoną przez producenta.

8. Zwroty.
Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) z dnia 10 marca 2003 r.: "Umowy zawierane z konsumentem bez jednoczesnej obecności obu stron, przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość, w szczególności drukowanego lub elektronicznego formularza zamówienia niezaadresowanego lub zaadresowanego, listu seryjnego w postaci drukowanej lub elektronicznej, reklamy prasowej z wydrukowanym formularzem zamówienia, reklamy w postaci elektronicznej, katalogu, telefonu, telefaksu, radia, telewizji, automatycznego urządzenia wywołującego, wizjofonu, wideotekstu, poczty elektronicznej lub innych środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 144, poz. 1204), są umowami na odległość, jeżeli kontrahentem konsumenta jest przedsiębiorca, który w taki sposób zorganizował swoją działalność."
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku "O prawach konsumenta", Klient będący osobą fizyczną, dokonując zakupu na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, może dokonać zwrotu zakupionych towarów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

9. Odpowiedzialność sprzedawcy.
Całą odpowiedzialność za działanie sklepu www.Lakierniczy.pl ponosi jego wyłączny właściciel:
Lakierniczy.pl
plac Różany 5
57-200 Ząbkowice Śląskie
NIP: PL 887-160-28-64
Regon: 891481854
Odpowiedzialność Lakierniczy.pl jest ograniczona do odpowiedzialności za towar - w wypadku dostarczenia uszkodzonego (poza uszkodzeniami powstałymi w transporcie) lub niezgodnego z zamówieniem produktu firma Lakierniczy.pl zobowiązuje się do ich wymiany na nowe (pod warunkiem spełnienia przez Klienta warunków opisanych w punkcie 3 niniejszego regulaminu. Firma Lakierniczy.pl nie odpowiada za szkody pośrednie związane z opóźnieniem w dostawie lub niemożliwością dostarczenia zamówionego towaru.

10. Ceny i rabaty.
Ceny katalogowe w sklepie są cenami brutto i odpowiadają cenom sugerowanym przez producenta lub importera. Przy stałej współpracy są przyznawane stałe rabaty specjalne.


11. Ochrona danych osobowych.
Ujawnienie danych jest całkowicie dobrowolne jednak niezbędne w celu dokonania rejestracji i dokonania zakupów. Wszystkie udostępnione w formularzu rejestracyjnym dane są chronione i wykorzystane przez firmę Lakierniczy.pl w celu dokonania sprzedaży, wysyłki i zafakturowania zamówionego produktu. Dane korespondencyjne wykorzystujemy również do prowadzenia ewidencji klientów, rozesłania informacji promocyjnych dotyczących produktów i sklepu www.Lakierniczy.pl. Na adres e-mail jaki został podany w trakcie składania zamówienia zostanie wysłana prośba o dodanie opinii o zakupionych produktach. Ujawnione informacje oraz dane osobowe nie będą nigdy przekazane przez firmę Lakierniczy.pl osobom trzecim oraz innym firmom. Przekazane nam dane osobowe są traktowane zgodnie z wymaganiami polskiego prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Na żądanie klienta jego dane osobowe zostaną niezwłocznie usunięte z zasobów Sklepu Internetowego www.Lakierniczy.pl, a konto zostanie zamknięte.

12. UWAGA
Wszelkie znaki towarowe i nazwy firmowe należą do ich prawnych właścicieli, a w serwisie www.Lakierniczy.pl zostały umieszczone ze względów informacyjnych.
Opisy oraz zdjęcia produktów mają charakter informacyjny. Sklep Internetowy www.Lakierniczy.pl nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dokonane przez producenta w zawartości i kolorystyce oraz za drobne różnice w parametrach urządzeń.


13. RODO
z dniem 25 maja 2018 roku wchodzi w życie nowe rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), które narzuca firmom nowe obowiązki i wytyczne w zakresie zarządzania i przetwarzania danych osobowych.
Chcielibyśmy poinformować Pana/Panią, iż w bazie danych, którą administruje Lakierniczy.pl z siedzibą w Ząbkowicach Śląskich 57-200 plac Różany 5 znajduje się Pana/Pani adres, email lub telefon.

Jeśli te informacje są danymi osobowymi (a nie danymi firmowymi) to przysługuje Państwu:
- prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
- prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
- prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
- prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.

Jeżeli chcecie Państwo usunąć swoje dane z bazy danych proszę przesłać e-maila na adres: rodo@lakierniczy.pl

Państwa dane osobowe są przetwarzane w następujących celach:
- zawarcie i realizacja umowy (świadczenia usług);
- prowadzenie analiz i statystyk oraz na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej;
- sprzedaż produktów i usług;
- prowadzenie działań marketingowych;
- dochodzenie roszczeń;
- archiwizacja;
- udzielanie odpowiedzi na pisma i wnioski;
- prowadzenie działań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa.